top of page

Priatelia,

tento rok sme pre Vás pripravili prednášku

Ajurvéda v praxi

a následné individuálne konzultácie a diagnostiky

Dr. R. Sreelatha B.A.M

25.5. prednáška

26.5. konzultácie a diagnostika

VEDELI STE, ŽE...?!

Japonská tabata:

Ak máš chuť zažiť niečo nové určite skús Tabatu. Je vhodná aj pre začiatočníkov, lebo intenzitu si sám prispôsobíš. Tabata je vhodná na vybudovanie kondície, ale aj prerysovanie svalstva.

V 20 sekundových blokoch vieš zo seba dostať maximum, ale neboj sa budú aj 10 sekundové prestávky. Tak ak máš chuť skúsiť niečo nové, rada Ťa uvítam na mojej hodine.

Tabata má pôvod v Japonsku, jej autorom je profesor Izumi Tabata a patrí do skupiny intenzívnych intervalových tréningov. Systém tréningu spočíva v striedaní rôznych fitness cvikov vo vysokej intenzite, teda anaeróbnom cvičení s aeróbnym, ktoré je nízkej intenzity. 

·       zlepšuje krvný tlak a cholesterol

·       redukuje hmotnosť a teda výrazne odbúrava telesný tuk dokonca aj niekoľko hodín po tréningu

·       zlepšuje mozgovú aktivitu a jeho kognitívne funkcie

·       pozitívne vplýva na srdcovocievny systém

·       zlepšuje telesnú silu a vytrvalosť

Na cvičenie si prosím prineste tenisky (s čistou podrážkou, ktoré nepoužívate vonku). 

Kurz : utorky 19:10-20:00

Lektorka Ing. Michaela Ďurčaťová

Tabata.jpg

JOGA A ZDRAVOTNÁ TELESNÁ VÝCHOVA V DOMÁCNOSTI 

(pre starších, klientov so zdravotným obmededzením, s požiadavkou na indvividuálny prístup v prostredí domácnosti z rôznych dôvodov )

V novom roku budeme poskytovat službu cvičenie zdravotnej telesnej výchovy a jogy v domácnosti s Alenkou. Táto služba je vhodná pre pre ľudí, ktori nemôžu dochádzať do Ateliéru Surya, majú zdravotné obmedzenie, obmedzenie mobility, menej energie, chcú usporiť čas alebo uprednostňujú komfort cvičenia vo vlastnom domove a individuálnu starostlivosť. Cvičenia sú vhodné aj pre starších ľudí, pre ich vzpruženie po telesnej a mentálnej stranke.  Obdarujte svojich rodičov balíčkom 4 lekcií Lektorka pricestuje do domácnosti v rámci Bratislavy.

RNDr. Alena Erdziaková – cvičiteľka jogy a jogovej terapie a inštruktorka zdravotnej telesnej výchovy

  • Jogu cvičí každý deň viac ako 55-rokov.

  • Doklad o odbornej kvalifikácii Cvičiteľ jogy a jogovej terapie získala na Univerzite Karlovej Fakulty telesnej výchovy a športu v Prahe úspešným absolvovaním akreditovaného vzdelávacieho programu Pohyb a zdravie – jóga a jógová terapie II. na základe platnej akreditácie pre vysoké školy v oblasti vzdelávania Telesná výchova a šport – kinantropológia  + Vzdelávanie sociálnych a telovýchovných pracovníkov v zdravotnej telesnej výchove pre pracovnú činnosť Inštruktor zdravotnej telesnej výchovy 

PODPORUJEM FINANČNE ATELIÉR SURYA 

Uplynulé 3 roky bolo ozaj náročné udržať chod Ateliéru z dôvodu rôznych obmedzení, straty pravidelných cvičebných návykov u klientov. Spoločne sa nám to podarilo a veríme, že budúci rok to bude z hľadiska finanancí jednoduchšie. Ak by ste chceli podporiť Váš Ateliér ľubovoľnou čiastkou, pripájame čislo účtu: 

OZ Slnecny atelier      SK8583300000002101997099

Do poznámky môžete uviesť Vaše meno

​Ďakujeme!

bottom of page