ATELIÉR SURYA s.r.o.
Pod záhradami 62
84102 Bratislava (Dúbravka)
email: relaxacie@relaxacie.sk
mobil: 0907 225 211

Priatelia,

 

Náš život sa začína nádychom a končí posledným výdychom. Medzitým máme priestor zažiť veľa krásneho. Dych je veľmi úzko prepojený so životom.

V tieto dni si oveľa viac uvedomujeme, to ako dýchame, kedy sa nám dýcha ľahko a kedy ťažšie. Naše tváre sú zahalené všakovakými rúškami, občas sa nám zarosia okuliare, vystúpia kropaje potu na čelo. .... vtedy si uvedomujeme vzácnosť čistého voľného dychu.

Dychové techniky, ktoré sa spolu naučíme a budeme ich praktizovať, nie sú len o tom, ako priniesť okysličený vzduch do našich pľúc a ako odkysličený vzduch dostať von z tela. Techniky pránajámy nám umožnia usmerňovať tok energie v tele. Mnohí z Vás určite poznáte, že táto energia sa volá prána, ale niekto ju pozná pod názvom živa, ki, čchi.

V Ateliéri Surya sme s Jankom Košiarom pripravili novú lekciu naživo: začali by sme krátkou rozcvičkou na prebudenie a rozprúdenie energie, budeme sa venovať dychovým technikám, dáme si meditáciu a záverečná relaxácia. Pred lekciou si doma poriadne vyvetrajte a ak máte,  môžete si pripraviť meditačný vankúšik alebo obyčajný vankúš alebo deku.

Tešíme sa na Vás v utorok o 18:00 v živom vysielaní na Facebooku. Ak sa chcete lekcie zúčastniť, prosím pošlite žiadosť o pripojenie do tejto skupinky:

Príspevok na lekciu v sume 6,- EUR môžete posielať na účet do Tatra banky (do poznámky uveďte Vaše meno):

SK 95 1100 0000 0026 1534 4319

Príspevky nám pomôžu hradiť výdavky, ktoré Surya platí aj v čase uzatvorenia štúdia. Ak máte u nás nevyčerpaný kredit, nevyčerpané náhradné lekcie .... napíšte nám email a my Vám lekciu odpočítame. 

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a podporu!

Od 20.3.2020 s Vami cvičíme s Dodom, Nell, Jankom (joga) a Barborkou (zdravý chrbát) z domu. Od 29.3.2020 už v skupine "Cvičenia naživo".
Tešíme sa na Vás!
Z preventívnych dôvodov,  vyvolaných šírením nového koronavírusu,  cvičenia v Ateliéri Surya
v súčasnosti neprebiehajú až do odvolania. No máte s nami možnosť cvičiť z domu!
Pridajte sa k nám ;)
 
Ďakujeme za pochopenie!
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now