Milí priatelia,

 

po krátkej odmlke sa do nášho tímu vracia lektorka jogy Lenka Martišková. Bude máť u nás pravidelné lekcie jogy utorky o 18:30 hod. Začína už v utorok 17.5. 2022 

Joga a meditácia

Čaká Vás jemnejšie orientované cvičenie na posilnenie a uvoľnenie tela.

Na hodinách si vždy prejdeme niektoré zo základných jogových pozícii podrobnejšie a zameriame sa na to, ako v nich nájsť samých seba, svoju silu, múdrosť a krásu.

Cvičenie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov.

Lekciu ukončíme krátkou vedenou meditáciou, nech nás pokoj mysle sprevádza po celý týždeň.

WORKSHOPY

V najbližšom období sme pre Vás pripravili pár workshopov:

v sobotu 4.6.2022 o 10:30 hod. sa uskutoční Sobota s ajurvédou s Jankou Farkašovou
Ak sa chcete dozvedieť viac ohľadne princípov stravovania podľa Ajurvédy a o tom ako potraviny ovplyvňujú nielen telo, ale aj myseľ, príďte do Ateliéru Surya. Po prednáške si spolu uvaríme zdravý a chutný obed podľa princípov Ajurvédy.

v sobotu 18.6.2022 o 9:30 hod. sa uskutoční Praktický seminár Zlepšenie zraku prirodzeným spôsobom s Ing. Danielou Maťuchovou
Batesova metóda nie je o posilňovaní očných svalov - tie pracujú počas celého dňa. Naopak, potrebujeme ich zbaviť napätia, t. j. uvoľniť. Až keď dosiahneme uvoľnenie napätia v zrakovom aparáte, až vtedy začne pracovať tak, ako má!O tom, čo všetko spôsobuje napätie v zrakovom aparáte, si povieme v teoretickej časti seminára.

Multisport

Pribúda nám veľa nových držiteľov karty Multisport. Radi by sme pripomenuli, že je potrebné pri prvej lekcii zložiť kauciu vo výške 20 EUR. Kaucia sa uhrádza v hotovosti lektorovi. Bude použitá iba v prípade, že sa držiteľ karty neodhlási, resp. neskoro odhlási z lekcie. 

V prípade, že držiteľ karty nebude navštevovať naše štúdio, kaucia mu bude vrátená na základe žiadosti zaslanej na email relaxacie@relaxacie.sk alebo info@relaxacie.sk.

Sfunkčnenie skeneru

Priatelia, ak je medzi Vami niekto, kto si rozumie s technikou, kto by nam vedel v kancelarii v studiu spojit scaner na tlaciarni s notebookmi, prosim dajte nam vediet. Kedysi nam to fungovalo a od istej doby to nevieme opatovne rozbehat.  Za Vasu sluzbu rada zaplatim. Dakujem Adka 

 

Aďka, Zuzka a lektori

Ateliér Surya

Milí priatelia,

 

od januára cvičíme v Ateliéri Surya. Pripravili sme pre Vás lekcie: ZDRAVÝ CHRBÁT, SM SYSTÉM, JOGA, PILATES

 

Ak Vám vyhovuje viac individuálny prístup alebo to, že ste v sále sami len s lektorom, môžete si dohodnúť individuálne lekcie, ktoré budú nastavené podľa Vašich potrieb. 

Individuálna lekcia ZDRAVÝ CHRBÁT, SM SYSTÉM, JOGA, PILATES, 33,- EUR/osoba, 43,- EUR/2 osoby

Aktuálne lekcie nájdete v rezervačnom systéme.

Tešíme sa na Vás!