top of page
logo_white.png

Karta MultiSport a jej využitie u nás

ZRUŠENÉ !

Kartu MultiSport máte možnosť využiť na všetky lekcie, ktoré majú v rezervačnom systéme pri svojom názve "MOŽNOSŤ POUŽIŤ MULTISPORT".
Aktuálne prebiehajúce lekcie s touto možnosťou nájdete tu:
Pri prihlasovaní na lekciu v rezervačnom systéme, vpíšte do poľa "Poznámka" slovo "multisport". 
Po predložení karty MultiSport lektorovi za lekciu neplatíte!

Ak sa prihlásite na lekciu, na ktorú nebude povolená karta Multisport, táto karta Vám nebude uznaná a zaplatíte lektorovi za jednorazový vstup podľa nášho cenníka.

Kaucia

Pri prvej rezervácii lekcie je potrebné uhradiť kauciu vo výške 20 EUR. Kaucia sa uhrádza v hotovosti lektorovi. Bude použitá iba v prípade, že sa držiteľ karty neodhlási, resp. neskoro odhlási z lekcie. 

V prípade, že držiteľ karty nebude navštevovať naše štúdio, kaucia mu bude vrátená na základe žiadosti zaslanej na email relaxacie@relaxacie.sk alebo info@relaxacie.sk.

 

Storno lekcie

 

Prosíme, aby ste sa na lekcie prihlasovali tí, ktorí sú rozhodnutí prísť, odhlasovanie z týchto lekcií žiaľ nie je možné. Ak sa nemôžete lekcie zúčastniť, môžete za seba poslať náhradníka. V prípade že nemôžete prísť na lekciu ani poslať za seba náhradníka, prosím kontaktujte nás emailom na relaxacie@relaxacie.sk ohľadom uhradenia rezervovanej lekcie. 

bottom of page